השכרת דוכני מזון

השכרת דוכני מזון

מתכננים אירוע? הבן חוגג בר מצווה? הבת מתחתנת? נולד לכם ילד? מזל טוב! חלק חשוב מכל אירוע הוא המזון. הקהל שבא לאירוע ירצה גם לאכול, וטוב תעשו אם תקדישו מחשבה גם לכך. לאירוע מושלם באמת בחרו דוכני מזון שישרתו ויפנקו את המוזמנים.

 

למה דוכן מזון?

בעבר היינו עורכים כל אירוע באולם סגור, הטקס היה קבוע, שגרתי ומשעמם למדיי. בימינו רבים מעדיפים לחדש, לגוון, לתכנן אירוע שיישאר בזיכרון לזמן רב, ומוכנים להשקיע זמן וכסף לשם כך. אחד החידושים באירוע הוא תחום של דוכני המזון המוצבים בגן האירועים, והמוזמנים יכולים לגשת, לטעום ולאכול כאוות נפשם, היכן שהם נמצאים.

נוסף על כך, כשאתם בוחרים בדוכני מזון ולא בקייטרינג או בשירותי ההסעדה של האולם, אתם חופשיים מדאגה שמא המלצרים לא משרתים כראוי את המוזמנים שהרי המוזמנים עצמם לוקחים את מזונם, אוכלים כמה שיכולים ורוצים, בזמנם החופשי ובאיזה מקום שיבחרו.

 

מה חשוב בבחירת הדוכן?

כשאתם שוקלים השכרת דוכני מזון חשבו על המוזמנים, ובעיקר דאגו לגוון במצאי הדוכנים ובמספרם. למשל, לאירוע המיועד לילדים דאגו שיהיה דוכן אחד לפחות מאלה: ממתקים, וופל בלגי, גלידה וארטיקים ופופקורן. אם נוסטלגיה מדברת אליכם, הזמינו גם דוכן תירס חם, דוכן סוכר על מקל או דוכן תפוחים מסוכרים על מקל.

אז כשאתם מתכננים אירועים, הביאו בחשבון גם דוכני מזון והשקיעו מחשבה יתרה בבחירת הסוגים והמגוון. המוזמנים יודו לכם וטעם מתוק תרתי משמע יישאר להם עוד זמן רב לאחר האירוע.