טיפים ליום הולדת מושלם

טיפים ליום הולדת מושלם

על מנת לייצר את יום ההולדת המושלם, אנו ממליציםןלבצע את הפעולות הבאות:

התחילו בתכנון מספרי של האנשים המוזמנים ליום ההולדת שלכם.
צרפו ליד המספר את שם המוזמן, נסו להבין את היחס בין בנים לבנות.
ברגי שיש הבנה של הקהל שמגיע ליום ההולדת, תוכלו לעשות תכנון מותאם של פעילויות וכיבודים עבורם.

בדקו את מספר המושבים שאתם מציעים אל מול כמות האנשים שמגיעה ליום ההולדת, אנו ממליצים להניח כ 50% מקומות ישיבה, המטרה שלכם היא השתתפות מלאה ביום ההולדת ולא צופים פאסיבים אשר יסתכלו עליכם בישיבה…

תפריט: ילדים אוהבים אוכל מהיר…פיצות, פיתה עם חומוס, בורקס, כל ניסיון להתחכם עם תפריט מסיבת היום הולדת עלול להוביל למפח נפש, שימו לב, פשוט יכול להיות טעים.

מבנה הזמנים למסיבת יום ההולדת, לאחר קבלת הפנים יש לתת  כיבוד קל, תהליך זה אמור להמשך עד שעה, כי יש מאחרים בכל מסיבה, שלב שני למסיבת יום ההולדת הוא שלב הפעילות, יש לייצר פעילות המתאימה לאופי באי המסיבה, פעילות מתאימה למסיבת יום הולדת יכולה להיות משחקי חברה, פעילות של מפעיל כגון ליצן או אחר, חידון קליל, סרטון  ואחר. משך זמן הפעילות במסיבת יום ההולדת צריך להמשך עד שעה.

מיד בתום הפעילות של מסיבת יום ההולדת יש להגיש את הכיבוד המרכזי, זמן סביר לפעילות זו, עד 45 דקות.

לאחר סיום  אכילת הכיבוד  של מסיבת יום ההולדת יש  להגיע לחלק האחרון של המסיבה, חלק הכיף, מגוון אישי של פעילויות נוספות ומשחקים אשר בסופם , כשעה, נוכל להגיש את שקיות ההפתעה ולחתוך את עוגת יום ההולדת.

השכרת מתנפחים הפי לנד קלאב

הולדת של אדם הוא היום בשנה שבו התאריך זהה לתאריך הלידה של אותו אדם. ביום זה נמדד גילו בשנים שלמות. יום זה נחשב בדרך כלל ליום שמח ונחגג על ידי האדם בחברת משפחתו וחבריו. מועד ציון יום ההולדת הוא בהתאם ללוח השנה המשמש את החוגג.

לעתים מציינים גם מוסדות את יום הולדתם, בפרט במועדים עגולים, כגון עשור או יובל להקמת המוסד. בולטת בעניין זה הכנסת, המציינת מדי שנה את יום הולדתה בט”ו בשבט.

לא הכול יודעים את יום הולדתם המדויק, ויש כאלה שחודש הולדתם ואף שנת הולדתם אינם ידועים.

יש הבוחרים לעצמם תאריך נאה יותר או סמלי יותר לציון יום הולדתם. הסופר שמואל יוסף עגנון הציג לפעמים את תאריך לידתו כתשעה באב, אף שנולד בי”ח באב, כנראה כדי ליצור סמליות סביב תאריך לידתו.