מדריך כל מה שרצית לדעת על הזמנת מתנפחים

1. לאיזה גילאים מתאימות ערכות ההפעלה? הערכות מתאימות ברובן  לילדים עד גיל  8 לכל היותר פרט לערכה האתרגרית אשר מתאימה עד גיל 14. לכל ערכה מצורף דף הוראות על אפשרויות להפעלה המתאימות לגילאים שונים

2. כמה ילדים ניתן להפעיל עם ערכה אחת? בעיקרון כ 35 ילדים. עם זאת אנו מניחים כי לכל אחד קישורים שונים וועל כן יש להתאים את אופי המסיבה לגי להילדים, כמות הילדים, המיקום ( בבית/בחוץ) וכמון ההורה המפעיל. קיימים מספר דרכים להפעלה- הפעלות מסודרות עם ניקוד, הפעלות בשלבים, הפעלות קלילות ללא הנחייה מלאה. אנו נספק לכם את כל הנדרש להפעלה כולל הוראות/ סיפור מסגרת בכדי שיהיה לכם קל להפעיל. ככל שתעזרו בהורים/ אחים נוספים כך יהיה לכם קל יותר.

3. איך אני אדע כמה מתנפחים להזמין? מספר המתנפחים הוא פונקציה של מספר המוזמנים (על פי היחס של כמות הילדים המותרת לפי התשובה בשאלה הקודמת) וכן שטח המקום בו נערך האירוע. לפי כמות הילדים וגילם תוכלו לדעת אלו מתנפחים להזמין וכן את כמות המתנפחים שמתאימה לכם.

מעבר לכך – לכל אתגר יש מענה, יש לנו גם חבילות להפעלה עצמית שלנו שיתנו לכן מענה לפיזור של הילדים למשחקים מגוונים. 

4. עד גיל 8 זה טווח רחב איך נדע להתאים את המתקן לילדים? חשוב להתאים המתקן לגילאי הילדים וזאת על מנת לחגוג יום הולדת מוצלח באמת. לילדים הקטנים יותר, עד גיל 4 אנו ממליצים לקחת מתנפחים שיש בהם  מגלשות שאינן גבוהות מאוד או שיש מעליהם רשת בטיחות. ילדים מגיל 4 נהנים מפעילויות הישרדות ואתגר מתנפחים הכוללים מגלשות וכן פעילויות ואתגריות יתנו מענה מצויין.

5. מסיבות יום הולדת זה יקר. מתנפחים בטוח יעלה הרבה כסף. הפתעה! אפשר לערוך מסיבת יום הולדת מהחלומות ולא למשכן את הבית . אנו משכירים את המתנפחים במחיר שווה לכל כיס. עלות השכרת מתנפחים נמוכה מעלות מפעיל וקולעת לטעם של כולם. כל הילדים אוהבים לקפוץ והמתנפחים מספקים להם פעילות והנאה לשעות רבות.

6.  אוקי, ומה לגבי חשמל? יש צרכים מיוחדים? הידעתם? מתקן מתנפח צורך פחות חשמל מקומקום חשמלי ביתי! מתקן מתנפח צורך כ 680W (למתנפחים הגדולים), אתם צריכים נקודת חשמל רגילה. אנו מספקים לכם כבל מאריך בערכת המתנפח ללא תשלום נוסף.

7. ואם אין לי מקור חשמל זמין? המפוח שמפעיל את המתנפח עובד במהלך כל הפעילות ברציפות ולכן יש צורך שיהיה מחובר לחשמל כל עוד המתנפח באוויר. במידה ואין לכם מקור חשמל במרחק ביר ( אפשר גם עד 30 מטר) יש צורך להשכיר גנרטור. בד”כ לצורך תפעול 2- 3 מתנפחים מספיק גנרטור בגודל של 200-2500 וואט. חשוב שלגנרטור יהיה מייצב מתח.

8. אפשר להוביל את המתנפחים ברכב הפרטי? המתקנים של מסיבה בקליק מתקפלים לתיק לא גדול  וקלים לנשיאה. אתם מגיעים אלינו עם הרכב הפרטי שלכם, תא מטען ריק  – זה עד כדי כך פשוט.

9. ומי מתפעל את האירוע? איך אני אדע לתפעל את המתנפחים? אתם מתפעלים את האירוע. תפעול המתנפחים הוא פשוט וקל. תוך דקה אחת בלבד המתנפח מוכן לשימוש. בעת השכרת המתנפח אנו נתדרך אתכם, תקבלו דף הסבר ותפעול וכן הסבר מפורט מאתנו בע”פ. מעבר לכך – אנחנו זמינים טלפונית לכל שאלה. בינתיים, אתם מוזמנים לצפות בסרטון למטה ולראות עד כמה זה פשוט. אנו תמיד נותנים לדוגמא אוהל שאתם פורשים בטיולים – האם אתם מביאים מישהו שיקים עבורכם את האוהל? עד כדי כך זה קל ופשוט.

10. מה כוללת השכרת מתנפחים? השיחה הראשונה בינינו תהיה שיחת מידע, אנו נשאל אתכם את כל השאלות לגבי האירוע שלכם, נברר את הצרכים שלכם לעומק ונתאים לכם את המתנפחים שישו לכם את מסיבת יום ההולדת למושלמת. בעת איסוף המתנפחים אנו נתדרך אתכם ביסודיות, ניתן לכם הסבר מקיף על השימוש, דפי הסבר ודפי בטיחות. תקבלו את המתנפח, מפוח, כבל מאריך ומחצלת.

11. מי מבטיח לי שהמתנפחים תקינים? אנחנו עומדים מאחורי הציוד שלנו. אחרי כל השכרה אנו פותחים את המתנפחים מוודאים כי הם נקיים, מנקים אותם שוב ליתר ביטחון, בודקים שאין חורים ושכל הציוד תקין ולא חסרים חלקים. כבר ידענו תקלות ולכן כל לקוח שמגיע לקחת מתנפחים משאיר צ’ק שמטרתו להבטיח לנו ולו כי האורחים שלו יתנהגו בכבוד לציוד וישמעו להוראות הבטיחות. עליכם לזכור דבר אחד- המתנפחים הם הפנים שלנו בשטח. הלקוחות שלנו חוזרים אלינו ושולחים אלינו לקוחות נוספים בזכות הציוד שלנו. איך שהוא נראה בשטח- זה המוניטין שלנו.

12. ומה בנוגע לבטיחות? כאמור, בעת השכרת מתנפח אנו מצרפים דף הסבר מפורט גם הכולל הוראות שימוש, קיפול ובטיחות. יש לשים לב  להוראות בטיחות אלו. מעבר לכך האחריות על הציוד ועל משתתפי המסיבה- היא שלכם.

13. האם ניתן להשתמש במתנפחים גם בגשם?​ חד משמעית לא! ראשית זה לא בטיחותי לילדים שיכולים בקלות להחליק ושנית המתנפחים שלנו אינם עמידים בפני מים ולכן בכל מצב בו יש מזג אוויר גשום או סיכוי לגשם אנחנו לוקחים אחריות ולא מוכנים לקחת שום סיכון  ולכן איננו מוציאים מתנפחים בכדי למנוע מכם את עגמת הנפש. 

14.  איפה אפשר להציב את המתקנים המתנפחים? השימוש במתקנים המתנפחים המתאים להפעלות ימי הולדת בבית או מחוצה. ניתן לנפח את המתקנים בתוך הבית- בהתאם לגודלם, באולם או בחצר הבית. המתנפחים שלנו מתאימים לפריסה בדשא, ריצוף או דק אך אינם מתאימים לפריסה בחול, משטח משופע , חצץ, אספלט ומשטח שיש בו קוצים (כגון יער)

15.  ומה עם ימי הולדת קונספט? השמיים הם הגבול! הילד רוצה יום הולדת הישרדות? אין בעיה נתאים לכם מתנפחים שיענו על הצורך בטיפוס בקפיצה, נשלב גם חבילת הפעלה, ג’ימבורי או משחקים. הילדה רוצה יום הולדת נסיכות? אין שום בעייה – קחו מתנפח טירה תבנו לה ארמון.  הילד רוצה יום הולדת בעלי חיים- גם לזה יש פתרון, יום הולדת צבעוני יש המון מתקנים מתנפחים צבעוניים. נראה לנו שהבנתם- אנחנו ניתן לכם מענה מלא לכל יום מסיבת יום הולדת.

16. האם המפוח והמתנפחים מרעישים מאוד? חד משמעית לא! המפוח מנפח אוויר והרעש שלו נמוך משמעותית מרעש של גנרטור. הדבר היחיד שישמע ממסיבת יום ההולדת הוא קול צחוקם של הילדים ואם תשאלו אותנו זה אינו רעש אלא מוזיקה, יצירת אושר.

17. כמה ילדים ניתן להעלו תבו זמנית על מתנפח אחד?  שנם מספר גדלים של מתנפחים והתקן אומר עד כ 5 ילדים בו זמנית (עד גיל 8) למתקן. 

18. האם מתנפחים מספיקים כאטרקציה יחידה? בגדול כן. כאן נסייג טיפה ונוסיף את הפרמטר של מספר הילדים, הגיל שלהם, גודל המקום בו חוגגים ועונת השנה. מתנפחים הם האטרקציה היחידה שאין ילד שנשאר אדיש אליה. ילדים יכולים לקפוץ על מתנפחים לאורך שעות מבלי שימאס להם. האטרקצייה היחידה שמפעילה את הילדים מוציאה אנרגיה ולכן בריאה וגורמת לכייף אדיר. יחד עם זאת אם יש מספר רב של ילדים ומעט מתנפחים אנו תמיד ממליצים לשלב עוד אטרקציה כמו חבילת משחקים או חבילת הפעלות. אנו יכולים לבנות עבורך הצעה מודולרית. משך האירוע הוא פרמטר חשוב אף הוא כי מכיל זמן משחק, אוכל, טקס יום הולדת. אנו נוכל לבנות עבורך חבילה שתכיל מתקנים מתנפחים ודוכני מזון או לייעץ לך על תפריט לבנייה עצמית.

19. יש לי יום הולדת בחורף – מזל טוב! חוגג יום הולדת בבית? אין בעיה נתאים לך מתקן מתנפח בגודל המתאים או חבילת הפעלה בהתאם לשטח שיש לך בתוך אולם או בבית.

20. האם אתם עובדים בשישי ובשבת?

מכיוון שמרבית ימי ההולדת נערכים בשישי ובשבת תוכלו לאסוף  את הציוד בחמישי ולהחזיר ביום ראשון. 

21. לאיזה אירועים זה מתאים?
מתקנים מתנפחים מתאימים לכל אירוע. לימי הולדת כהפעלות ליום הולדת, למסיבות ברית, לאירועי משפחה, 

ליום העצמאות ההורים רוצים לשבת ולדבר עם המבוגרים? אין בעייה הילדים קופצים רוקדים וההורים מדברים

ונהנים עם חברים, הילדים במקום בטוח במרחק נגיעה מההורה.

יש לכם שאלות נוספות – התקשרו אלינו

 או לחצו כאןלחצו כאן